Autor Wątek: Kalendarze ciąży  (Przeczytany 647 razy)

KLiza

• Newbie

• *
  • 3
Kalendarze ciąży
« dnia: Kwiecień 24, 2017, 09:58:07 pm »
Drogie Przyszłe Mamy wita Was przyszła mama:D Chciałam się poradzić odnośnie kalendarzy ciąży, koleżanka podpowiedziała mi, że coś takiego jest i ja się zastanawiam jak to działa? czy ja się tam jakoś rejestrować muszę? są z tego jakieś profity? faktycznie takie rzeczy są pomocne w przebiegu ciąży? Będę wdzięczna za Wasze opinie :) :*

BernadettaF

• Newbie

• *
  • 2
Odp: Kalendarze ciąży
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 24, 2017, 10:03:53 pm »
Hej :) ja korzystałam z takiego kalendarza przy drugiej ciąży... to taki zbiór najpotrzebniejszych informacji (przynajmniej ten co ja z niego korzystałam). Wpisujesz który miesiąc tydzień i tam wyświetlają się różne artykuły i porady odnośnie tego okresu ciąży. Raczej przydatna rzecz, ale czasami jak się naczytasz komentarzy różnych to się człowiek nakręca, więc ja czytałam same artykuły, tak dla własnej wiadomości, dużo pożytecznych rzeczy się dowiedziałam. Powinnaś sobie takie portale poczytać. Pozdrawiam

W-Ewelina

• Newbie

• *
  • 5
Odp: Kalendarze ciąży
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2017, 10:31:44 pm »
Cześć Dziewczyny, widzę, że bardzo ciekawy temat zaczęłyście. KLiza powinnaś sobie wybrać taki kalendarz ciąży, bo to bardzo przydatne i pożyteczne portale - dużo wiedzy w jednym miejscu. Ja polecam swój, z którego korzystam http://www.swiadomemacierzynstwo.com/kalendarz - przejrzysty i czytelny portal, wiele na temat diety, suplementacji, wygodna wyszukiwarka lekarzy - ginekologów, porady specjalistów. Pomoc znajdą też przyszłe mamy, które dopiero planują macierzyństwo. W sumie to ja już od początku ciąży zaczęłam przeglądać różne portale, też ktoś mi polecił ten mój i tak już zostałam przy tym, ale wcale nie uważam, że jest jakiś najlepszy, sama musisz sobie wybrać, najlepszy dla Ciebie :)Z tego co widzę to nie tylko ja szukałam takich poradników, z jakiego kalendarza korzystałaś BernadettaF?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16