Autor Wątek: Dobry podkład  (Przeczytany 457 razy)

Gugala_A

• Newbie

• *
  • 5
Dobry podkład
« dnia: Marzec 26, 2017, 11:54:56 pm »
Dziewczyny potrzebuje dobrego - kryjącego ale nie za ciężkiego podkładu. Będę miała niedługo parę większych imprez a moja jakoś "nie wygląda" - przebarwienia, krostki i nawet naczynka pękają koło nosa. Będę wdzięczna za jakieś recenzje waszych sprawdzonych podkładów.

B_Klarysa

• Newbie

• *
  • 2
Odp: Dobry podkład
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2017, 11:17:53 pm »
Cześć. Dobry podkład taki z grubej rury to clinique, ale mocno drogi, taki odpowiednik to szukaj catrice ten hd z pensetką, ale jak masz jasną cerę to marne szanse, ja zdobyłam ciemniejszy (ostatni w drogerii) i mieszam z jaśniejszym innej marki.  ::)

KAlf

• Newbie

• *
  • 4
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2017, 11:23:42 pm »
OJOJ :P catrice to nie odpowiednik clinique inna liga, ten drugi koszyuje 3x więcej i jak go kiedyś próbowałam (z saszetki) to nawet do basenu z nim wskoczyłam i nic się nie działo. Ten catrice to mnie irytuje bo nigdzie nie można go kupić próbowałam tylko u koleżanki (ona kupiła go gdzieś fuksem). Napisz jaka twoja buzia - tłusta? sucha? z niedoskonałościami?

Gugala_A

• Newbie

• *
  • 5
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2017, 11:28:28 pm »
No przyznam się że słyszałam o tym catrice...ale ten drugi to nie wiem, ale jak taki drogi to nie chce :P moja cera to taka mieszana ale ze skłonnością do świecenia na czole i brodzie, niedoskonałości to zaskórniki i naczynka, o których wcześniej pisałam.

W-Ewelina

• Newbie

• *
  • 5
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2017, 10:38:23 pm »
Jak dla mnie to ten catrice to przereklamowany, a słychać o nim wszędzie. Dla mnie jakiś taki tępy :P Jak dla mnie astor perfect stay ;)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16