Autor Wątek: pasta granuflrx  (Przeczytany 728 razy)

Bilnik_K

• Newbie

• *
  • 4
pasta granuflrx
« dnia: Luty 28, 2017, 10:46:17 pm »
Witam Wszystkich, Potrzebuję informacji na temat pasty granuflrx na rany https://www.convatec.pl/produkty/pc-wound-duoderm-granluflex/9c99a3cc-0b7b-489c-a7b8-34e779c395b8 - dla orientacji. Czy ktoś kiedyś jej używał? Została mi polecona na moją ranę, która kiepsko się goi. Podobno ta pasta jest bardzo skuteczna ale wolałbym usłyszeć więcej opinii. Czy jest wydajna? Ta tuba wydaje się niepozorna, poza tym, obawiam się żeby nie była to jedna z tych maści, których trzeba nakładać nie wiadomo ile. I jeszcze, co dla mnie dość istotne, czy ma jakiś mocny, intensywny zapach? Pomimo mojej nieciekawej rany muszę się czasami spotkać z ludźmi, czułbym się niekomfortowo gdyby nie można było wytrzymać w moim towarzystwie z powodu nieznośnego zapachu  :-[ Będę wdzięczny za wszelkie recenzje. Pozdrawiam  :)

DZygmunt

• Newbie

• *
  • 2
Odp: pasta granuflrx
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2017, 10:50:48 pm »
Używałem tej pasty i mogę polecić. Wydajna i nie przypominam sobie żeby jakoś mocno ją było czuć. Mi pomogła. Pozdr

R-Sara

• Newbie

• *
  • 1
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2017, 11:00:38 pm »
Stosowałam i sporo z tym zabawy, ale jak z każdą poważną raną. Trzeba zakładać opatrunek na tą maść, nakłada się sporo. Ja nakładałam pastę w rękawiczkach. Jeżeli masz polecone więcej niż jeden produkt to popytaj farmaceuty, oni czasami dobrze doradzą :) Zdrówka

Bilnik_K

• Newbie

• *
  • 4
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2017, 11:11:22 pm »
Bardzo dziękuję za odpowiedzi :)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16