Autor Wątek: Zioła na bezsenność  (Przeczytany 542 razy)

S_Ewa

• Newbie

• *
  • 6
Zioła na bezsenność
« dnia: Styczeń 01, 2017, 11:26:50 pm »
Witam wszystkich. Czy ktoś może mi doradzić jakie zioła pomagają na bezsenność, oprócz melisy, której nie mogę pić. Od paru tygodni bardzo źle sypiam w nocy, albo nie sypiam wcale i chodzę jak zombie w trakcie dnia. Mam już serdecznie dosyć. Nie chcę brać tabletek nasennych, słyszałam, że bardzo trudno je później odstawić. Czy znajdzie się jakiś znawca ziół, który doradzi mi w sprawie mojej bezsenności?

stelka

• Newbie

• *
  • 3
Odp: Zioła na bezsenność
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2017, 01:01:17 am »
Ewa nie powinnaś bagatelizować problemów ze snem, to ciężka dolegliwość,która może okazać się fatalna w skutkach. Zastanów się, co w Twoim życiu może powodować takie problemy... Na teraz poradzę Ci sprawdzoną przeze mnie aromaterapię - olejki eteryczne, które pomogą się odprężyć i odstresować - olejek z jałowca, kuminu (czyli kminu rzymskiego), z lawendy i majerankowy. Olejki można zastosować podczas kąpieli, masażu (są specjalne balsamy) lub w podgrzewaczu, który uwolni zapach w sypialni. Napisz czy poradziłaś sobie z bezsennością. Pozdrawiam.

OEdward

• Newbie

• *
  • 7
Odp: Zioła na bezsenność
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2017, 10:44:44 pm »
Ja polecę spasminę - uspokaja, wycisza i pomaga zasnąć. Stosuję w razie potrzeby i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła:)

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16